Chiny, Chiny

Hotel: Hong Kong + Hainan - Chińskie Hawaje Bez Wizy

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: CNFNCB - 3880
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Region:

Country:

Program ramowy:

HONG KONG - HAINAN - SANYA

Dzień 1 - Spotkanie z pilotem grupy na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wylot do Hongkongu

Dzień 2 - Przylot do Hong Kongu. Przesunięcie czasu wynosi 7 godzin w przód. Transfer do hotelu, odpoczynek po podróży. Czas wolny. Spotkanie organizacyjne.

Dzień 3 – po śniadaniu wykwaterowanie z pokoju. Zwiedzanie Hong Kongu, jednego z największych centrów finansowych i portów morskich świata, z rekordową liczbą wieżowców. Podczas zwiedzania zobaczymy m.in.: największą atrakcję Hong Kongu, a mianowicie najwyższe wzniesienie miasta - Victoria Peak, z którego rozpościera się wspaniały, zapierający dech w piersiach widok. Rocznie Wzgórze Wiktorii odwiedza 6 mln turystów! Ponadto w programie odwiedzimy: Port Aderbeen oraz słynną Zatokę Repulse. Transfer na lotnisko, przelot na wyspę Hainan, zakwaterowanie w hotelu w miejscowości Sanya, czas wolny, nocleg**

Dzień 4 - po śniadaniu wizyta w Parku Kultury Buddyjskiej Nanshan z monumentalnym posągiem Guanyin, główną postacią chińskiego panteonu buddyjskiego. W Chinach Guanyin jest również tradycyjnie czczona w ludowej religii, jako bogini miłosierdzia, litości i płodności.

Dzień 5 - po śniadaniu wybierzemy się do Parku Krajobrazowego Yalong Bay, gdzie będziemy podziwiać tropikalną roślinność wyspy, niezwykły las deszczowy czy piękne storczyki. Park był główną lokalizacją chińskiego filmu "If You Are the One 2". W programie spacer po moście wśród lasu tropikalnego oraz wspinaczka na punkt widokowy, z którego rozpościera się zachwycająca panorama na zatokę Yalong Bay.

Dzień 6-8 - wypoczynek na tropikalnej wyspie Hainan, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Dzień 9 - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko. Wylot do Warszawy

Dzień 10 - powrót do Polski z międzylądowaniami w portach tranzytowych

Opłata rezerwacyjna wynosi 30% ceny imprezy. Pozostałe dopłaty: 30% na 90 dni przed imprezą i 40% na 30 dni przed imprezą. W przypadku rezerwacji na mniej niż 90 dni przed imprezą opłata rezerwacyjna wynosi 60% i dopłata do 40% na 30 dni przed imprezą.

Zakwaterowanie:

W Hong Kongu: zakwaterowanie w hotelu 3 gwiazdkowym w pokoju dwuosobowym. Na Hainan: zakwaterowanie w hotelu 3 gwiazdkowym Superior lub 4 gwiazdkowym w pokoju dwuosobowym.

Przykładowy hotel na Hainan : Sanya Hawaii Hotel to komfortowy, 18 piętrowy obiekt, położony w dzielnicy Dadonghai Beach, zaledwie kilka minut spacerem od plaży oraz w niedużej odległości od skweru Luhuitou Plaza. Lokalna kategoryzacja obiektu to 4*. Doskonała obsługa oraz udogodnienia w hotelu Sanya Hawaii są gwarancją udanego pobytu. Hotel oddaje do dyspozycji restaurację serwującą dania kuchni chińskiej i azjatyckiej, centrum biznesowe, recepcję 24h, pralnię, room service. Klimatyzowane pokoje wyposażone zostały w Wi-fi, sejf, TV, mini bar, balkon oraz łazienkę z prysznicem lub wanną.

W cenie:

 • przelot Warszawa – Hongkong oraz Sanya – Warszawa liniami rejsowymi z międzylądowaniami,
 • przelot Hongkong-Sanya (Hainan)
 • opłaty lotniskowe,
 • 1 x nocleg w Hongkongu, 6 x noclegów w miejscowości Sanya na wyspie Hainan
 • zakwaterowanie w hotelach 3* superior w pokojach dwuosobowych
 • wyżywienie: śniadania x 7,
 • zwiedzanie według programu,
 • transport klimatyzowanym autokarem/busem na trasie wycieczki,
 • serwis wykwalifikowanego polskiego pilota.
 • wjazd na terytorium Hongkongu oraz wyspy Hainan bez konieczności wyrabiania wizy

Dodatkowo płatne obowiązkowo:

 • obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, serwis lokalnego agenta, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości 400 USD płatne jako pakiet pilotowi na miejscu wycieczki,
 • ubezpieczenie KL/NNW: 100 PLN
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 30 PLN

Dodatkowo płatne opcjonalnie:

 • dopłata do pokoju jednoosobowego: 1000 PLN
 • Wycieczka do Betel Nut Valley – ok. 75 USD
 • Wycieczka na wyspę Nanwan Monkey Island – ok. 65 USD
 • Wycieczka na wyspę Wuzhizhou – ok. 75 USD

Wyżywienie:

W cenie wyjazdu zapewnione jest wyżywienie w postaci śniadań w hotelowej restauracji.

Opis miejsca:

Hong Kong to stolica wielkiego biznesu, finansjery i ogromnych inwestycji. To fascynujące miasto, gdzie wschód spotyka się z zachodem. Niezwykła metropolia, nazywana tygrysem neonów, posiada największą ilością szklanych drapaczy chmur na świecie. Mieści się tutaj 112 budynków powyżej 180 m, a najwyższym wieżowcem jest 118 piętrowy International Commerce Centre o wysokości 486 m, będący jednocześnie 6 najwyższym budynkiem na świecie. Metropolia została zaplanowana i wybudowana zgodnie z zasadami feng shui, czyli w zgodzie z naturą, tak aby zapewnić mieszkańcom spokój i szczęście. Panorama Hong Kongu jest uznawana za jedną z najbardziej fascynujących na świecie. Co noc podświetlone wieżowce po obu stronach Portu Wiktorii biorą udział w pokazie świetlnym "Symfonia Świateł". Niezwykle efektowny pokaz świateł i laserów został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa, jako największy stały festiwal światła na świecie.

Hainan, nazywana "chińskimi Hawajami", to najbardziej na południe wysunięta wyspa Chin, położona na Morzu Południowochińskim. Na spragnionych relaksu turystów z całego świata czekają piękne plaże, bujna tropikalna roślinność oraz wspaniale rozwinięta infrastruktura hotelowa. Rajska wyspa w swojej ofercie ma nie tylko błogi odpoczynek na plaży, miłośnicy sportów wodnych czy pieszych górskich wycieczek również znajdą wiele atrakcji dla siebie. W centrum południowego wybrzeża wyspy mieści się miejscowość Sanya, najbardziej znany region wyspy. To tutaj odbywały się wybory Miss World. Sanya to idealne miejsce dla osób pragnących rajskiego wypoczynku wśród palm kokosowych, słońca i pięknych plaż!

Ważne:

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Dokumenty:

Na wyjazd niezbędny jest paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z minimum 1 wolną stroną. Wyjazd do Hongkongu oraz na wyspę Hainan dla polskich obywateli możliwy jest bez wizy.

Dobrze wiedzieć:

 • w Chinach obowiązującą walutą jest renminbi (yuan): 1 PLN = 1,82 CNY. Pieniądze można wypłacać w bankomatach lub wymieniać w bankach (dolary i euro).

Zdrowie:

 • prosimy o podanie informacji o uczuleniach, przyjmowanych lekach, chorobach przewlekłych

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów